Deelnemers aan Relux Interior - dag 2 Relux Desktop (Advanced training)

Relux Interior - dag 2 Relux Desktop (Advanced training)

Wie komen er ook?

9 deelnemers (waarvan 2 niet zichtbaar)
Volledige naam Plaats E-mailadres
Gino Bruynooghe Brugge gino.bruynooghe@cebeo.be
Ingrid Geerinckx Wommelgem ingrid@slv.be
Karen Bertels Waregem karen.bertels@cebeo.be
Kris Willekens - kris.willekens@rexel.be
Maarten Schepers - maarten.schepers@cebeo.be
olivier dubois - olivier@linergy.be
Stefan Jehaes Alken stefan.jehaes@rexel.be

Aanmelden

Sorry, de aanmeldperiode is voorbij.

Prijzen

De deelnemers moeten zichzelf inschrijven. Indien niet mogelijk, neem contact op met ons +32 9 265 87 13 of Catherine.Lootens@kuleuven.be. 

Praktische info

  • Duur: 1 dag.
  • Plaats: Technologiecampus Gent
  • Maximum aantal deelnemers: 12
  • Attest van deelname.
  • Cursisten maken gebruik van hun eigen laptop.
  • Catering: er is een broodjeslunch voorzien.

Kostprijs: €350 (vrij van BTW), inclusief syllabus en catering. 
Volgende kortingen zijn van toepassing:

  • 15% korting als lid van vzw Groen Licht Vlaanderen
  • 20% korting als lid van vzw Groen Licht Vlaanderen en meerdere personen (>2) ingeschreven
  • 10% korting vanaf 3 personen van hetzelfde bedrijf (ook voor niet-leden van vzw Groen Licht Vlaanderen)
  • 10% korting bij deelname aan beide opleidingsdagen (17/05 en 14/06/2022)

Deel met anderen

Sluiten