Ons telefoon: +32 9 265 87 13 Ons e-mailadres: info@groenlichtvlaanderen.be

Over Hoe conceptueel lichtontwerp realiseren – verlichting voor kunst en erfgoed - 18/11/2024 (GUM, Gent)

Hoe conceptueel lichtontwerp realiseren – verlichting voor kunst en erfgoed - 18/11/2024 (GUM, Gent)

Hoe conceptueel lichtontwerp realiseren – verlichting voor kunst en erfgoed

Praktische organisatie en deelnameprijs vindt u onderaan.

Een initiatief van KU Leuven/ Laboratorium voor Lichttechnologie en vzw Groen Licht Vlaanderen.

Doelstelling

De cursus biedt een inleiding tot het lichtontwerpen voor musea en erfgoed (museumverlichting).

Aanpak

De theorie gaat worden ondersteund door projectvoorbeelden. De sessie zal een afwisseling bieden tussen theorie en praktijk. Het de inhoud van het praktijkgedeelte wordt op de locatie afgestemd. Deze sessie gaat door in het GUM in Gent.

Doelgroep

Interieurarchitecten, architecten en ingenieur-architecten, museum scenografen en - technici alsook andere voorschrijvers zoals lichtontwerpers, lichtplanners bij studiediensten en studiebureaus.

Organisatoren

Deze opleiding is een gezamenlijk initiatief van de inrichters KU Leuven Laboratorium voor Lichttechnologie en vzw Groen Licht Vlaanderen.

Programma van Conceptueel lichtontwerp voor musea en erfgoed

Sluiten