Programma van 25 jaar Laboratorium voor Lichttechnologie

25 jaar Laboratorium voor Lichttechnologie

Programma van 25 jaar Laboratorium voor Lichttechnologie

Op dinsdag 06 september:
14:00 - 16:00 Bezoek labo’s & uitleg onderzoek & randactiviteiten (Gebouw B +1 en +2)
16:15 - 18:15 Plenaire zitting & proclamatie (E036 - Groot Auditorium)
18:15 - 20:15 Receptie en netwerking (Gebouw B refter of Terras)
  1. Van 14:00 tot 16:00

    Bezoek labo’s & uitleg onderzoek & randactiviteiten (Gebouw B +1 en +2)

    1ste verdieping

    B105

    (14u15-14u45/

    15u00-15u30)  

    Mini-opleiding “Verblinding (UGR) in de norm 12464-1: helder of niet?”
    Wouter Ryckaert
    B106
    Contrastwaarneming
    Rik Spieringhs
    B107 of B108

    (14u15-14u45/

    15u00-15u30)

    A walk in the Dark of ‘slechtziend voor een half uur’
    Licht en Liefde vzw
    B114
    Meten van lichtverstrooiing
    Youri Meuret
    B116 
    Slimme, adaptieve verlichting met aanpasbaar stralingspatroon
    Jeroen Cerpentier
    Lasergebaseerde witte lichtbronnen met extreem hoge luminantie
    Nick Rondelez
    B117
    Heldere werkplek, beter welzijn?
    Roel Daneels
    B118
    Impact of the background on the brightness of a light source
    Hang Phung

    2de verdieping

    Bxxx
    Artwork lighting
    Ching-wei Lin
    B208
    Glansperceptie & meten
    Stijn Beuckels
    B209
    Multichannel LED luminaires for retail applications
    Kaveh Ahmadian Tazehmahaleh
    B210
    On-chip quantum dot LEDs for lighting and displays
    Bega Karadza
    3D printing of optical components
    Ravi Kishore
    B214
    Near Field Gonio-fotometer – Metingen en dienstverlening
    Eva Bauwens
    B215
    Calibratie – Check van luxmeters
    Jan Audenaert
    BXXX
    Virtual Reality
    Ujjayanta Bhaumik
    B218b
    Kleurenblindheidstest
    Frédéric Leloup
    B220
    Bepaal je eigen helderheidsperceptie en begrijp het verband tussen luminantie en helderheid! 
    Laurens Van de Perre
    Gang 2de verdiep
    MCRI
    Kevin Smet

  2. Van 16:15 tot 18:15

    Plenaire zitting & proclamatie (E036 - Groot Auditorium)

    16.15u
    Een technische blik op EU-regelgeving   
    Kars-Michiel Lenssen, Lighting Europe
    16.35u
    Meer info volgt
    Ingrid Heyndrickx, TU/e
    16.50u
    Wie doet het licht uit? 
    An Moors, CEBEO
    17.05u
    Meer info volgt
    Christel Geltmeyer, VOKA
    17.15u
    Proclamatie specialisatiecursus Verlichting 2021-2022, uitreiking KU Leuven Getuigschriften 'Verlichtingsdeskundige'
    Catherine Lootens
    17.30u
    Aan alles komt een eind
    Peter Hanselaer
    18.00u
    Slotwoord
    Marc De Taevernier, supporter van de eerste dag

     

  3. Van 18:15 tot 20:15

    Receptie en netwerking (Gebouw B refter of Terras)

    Welkom op dit netwerkmoment met een hapje en een drankje vanaf 18u15 op gelijkvloers gebouw B of bij mooi weer buiten op terras.

Aanmelden

Je kan je nog aanmelden. Kom je ook?

Ja, ik wil mezelf aanmelden Nee, ik kom niet

Prijzen

Dit event is gratis.

U kan zich ook aanmelden via het registratieformulier

Afmelden is  mogelijk tot 03/09/2022 (uiterste datum van inschrijven)

Deel met anderen

Sluiten